KSV 1 verliest thuis van Meddo

KSV 1 verloor afgelopen zondag in Vragender met 1-3 van Meddo. De nederlaag was terecht aangezien Meddo de betere ploeg was.  

Afgelopen zondag stond de thuiswedstrijd tegen Meddo op het programma. De heenwedstrijd werd met 2-0 verloren en met concurrenten die het tegen elkaar opnamen, was Meddo gebrand op de drie punten.

In de openingsfase ging het spel over en weer, wat resulteerde in enkele kleine kansen aan beide kanten. In de 13e minuut kwam Meddo op voorsprong. De bal belandde aan de linkerzijde op de helft van KSV, waar een voorzet werd gegeven. Door slap verdedigen kon een aanvaller van Meddo de bal aannemen in de 16 meter en binnen schieten: 0-1.

KSV probeerde hierna wat terug te doen en kreeg in de 18e minuut indraaiende voorzet vanaf rechts, die door een speler van Meddo op de lat werd gekopt. Rond de 30e minuut kreeg KSV een vrije trap van zo’n 30 meter van het doel. De indraaiende bal belandde tussen de verdedigers van Meddo en werd binnengekopt door Gijs Wiersma van Meddo, waardoor de stand weer gelijk werd getrokken: 1-1.

Met een 1-1 stand gingen beide ploegen rusten, waarbij Meddo over het algemeen de bovenhand had en KSV moeite had om onder de druk uit te komen.

De tweede helft gaf een vergelijkbaar spelbeeld als de eerste. In de 56e minuut kwam Meddo opnieuw op voorsprong. KSV verdedigde niet goed uit bij de achterlijn, waarbij de verdediger werd afgetroefd en de aanvaller van Meddo via een lage voorzet eenvoudig kon binnenschieten: 1-2.

In de 70e minuut kreeg KSV een grote kans op de gelijkmaker. Een voorzet vanaf links kwam rond de 11 meter terecht bij Ivar Betting, die probeerde af te ronden, maar de bal naast het doel schoot.

Twee minuten later viel aan de andere kant de beslissing. Na een diepe bal over links kwam een speler van Meddo door de verdediging heen en rondde knap af, waarmee de stand op 1-3 werd gebracht.

KSV slaagde er in het restant van de wedstrijd niet meer in om het tij te keren, waardoor de punten mee naar Meddo gingen. Aankomende zondag 18 april speelt KSV thuis tegen Lochuizen om 14:00. Hopelijk tot dan!